PARLIN
Sobota – 20VIII
18:15 śp Zdzisława Górskiego /8r/
Niedziela – 21VIII
10:30 śp Bogdana Popielarza /od brata Edmunda z żoną i dziećmi/
/od rodz Ryńskich/
Czwartek – 25VII
16:30 śp Zuzannę Cieślik /od kuzynki Ali z rodz z Latkowa/
/od Zygmunta Kury z rodz Stanisława Kury z rodz z Lublina/
/od Firmy Pogrzebowej Domagalski/
17:00 śp Janinę Arnold /od Matek Różańcowych z Parlinka/
/od rodz Jakubowskich/
17:30 śp Wincentego Mikulskiego /6r od córek/
Sobota – 27VIII
18:15 1. śp Natalię Najkowską /3r/ Janusza Ludwikę Jana Kazimierza Katulskich Sylwestra Kotlarka
- Wandę Katulską /od rodz Najkowskich i Janusów/
Niedziela – 28VIII
10:30 1. śp Czesławę Stanisława Kujawskich Józefa Joannę Kazimierza Katulskich
2. Adama Sobkowskiego /od Rad Parafialnych/ DĄBROWA
Sobota – 20VIII
17:00 śp Zdzisława Henrykę Sośnickich
Niedziela – 21VIII
9:00 śp Zenona /16r/ Marka Teofila Szulców Krystynę Kozakiewicz Grzegorza Gniewkowskiego Czesława Filipiaka
12:00 śp Bogdana Góreckiego /5r od żony i dzieci z rodzinami/
Poniedziałek – 22VIII NMP Królowej
16:30 śp Janinę Arnold /od siostrzeńca Jacka z rodz/
/od Zakładu Pogrzebowego Domagalski/
17:00 śp Bolesława Janika /od chrześniaczki Renaty z mężem z Gałęzewa/
/od szwagierki Bożeny z rodz z Ryszewa/
17:30 śp Bogdana Popielarza /od rodz Ziółkowskich i Kopciów/
/od rodz Typków i Bereźnickich/
Środa – 24VIII św Bartłomieja Ap
17:00 śp Kazimierę Edmunda Teresę Foremskich Mariannę Mariana Grzanków Stanisława Brzuszczaka
Piątek – 26VIII Uroczystość NMP Częstochowskiej
16:20 śp Leszka Soletę /od chrześniaczki Hani z rodz/
/od siostry Grażyny i brata Krzysztofa/
17:00 w XXX rocz ślubu Marzeny i Krzysztofa oraz za zmarłych rodziców
17:30 śp Eugenię Eichstaedt /od córki Ewy z mężem/
/od córki Gertrudy i wnuczki Lidii z rodz/
Sobota – 27VIII
17:00 śp Zbigniewa Tubackiego /od brata Czesława z rodz/
Niedziela – 28VIII
9:00 śp Edwarda Łakomskiego /od syna Dariusza z rodz/
/od szwagierki Teresy z rodz/
12:00 śp Jakuba Krasuskiego /od kolegi Kacpra z rodz/